3Mindset partnerem medialnym Dębu Debno

3Mindset.pl został oficjalnie partnerem medialnym MKS Dąb Dębno. Dzięki podjętej współpracy, fani klubu będą ponownie mogli śledzić na bieżąco informacje napływające z Gorzowskiej.

- Od lat jestem fanem Dębu Dębno. W ostatnich miesiącach kibice klubu mieli problem ze znalezieniem informacji o zespołach, dlatego postanowiliśmy podjąć rozmowy w sprawie reaktywacji strony internetowej wraz z mediami społecznościowymi - powiedział właściciel firmy 3Mindset.pl, Maciej Sadłowski. - Miałem już okazję prowadzić media klubowe Dębu i nie tylko. Wiem „z czym to się je”, dlatego będziemy chcieli zapewnić maksymalnie dobry przepływ informacji - dodał.

3Mindset.pl to firma działająca w branży reklamy i marketingu internetowego. Tworzy strony i sklepy internetowe, a także kompleksowo obsługuje działania reklamowe. - W naszej bazie mamy już blisko 100 klientów, rośniemy w siłę - podsumował Maciej Sadłowski.

Szczegółowe informacje o naszym partnerze medialnym znajdziecie na stronie internetowej www.3mindset.pl.