Bezbramkowo w Drawnie

Drużyna Dębu Dębno w spotkaniu drugiej kolejki Klasy Okręgowej gr. 2 Szczecin Południe zremisowała bezbramkowo na wyjeździe z Drawą Drawno.

Niedzielne starcie rozpoczęło się punktualnie w samo południe w Drawnie. Oba zespoły skutecznie broniły dostępu do swojej bramki, dlatego ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów. Podopieczni trenera Gracjana Wierzbickiego kończyli pojedynek w dziesięciu, po tym jak czerwoną kartkąukarany został Jacek Jarecki.

Dąb Dębno po dwóch kolejkach z dorobkiem czterech punktów zajmuje piąte miejsce w tabeli szczecińskiej Klasy Okręgowej. Liderami są Osadnik Myślibórz, Iskra Banie i Sokół Pyrzyce (po 6 punktów na koncie). Dębnianie już 31 sierpnia na własnym obiekcie podejmą u siebie wspominanych myśliborzan.

Dąb Dębno: Swakowski - Niedźwiecki, Kreft, Majewski, Gryciak - Jarecki, Linkiewicz, Woźniak (71’ Żugaj), Voloshyn (77’ Płuska) - Kuśnierczak (83’ Korczyński), Wiarus,(65’ Głowaczewski).