Dąb lepszy od Iny!

Drużyna Dębu Dębno w spotkaniu dziesiątej kolejki IV ligi zachodniopomorskiej wykorzystała atut własnego boiska pokonując 2-1 zespół Iny Goleniów. Bramki dla gospodarzy strzelali Oskar Szczepanik oraz Łukasz Dłubis, natomiast jedynego gola dla przyjezdnych zdobył Damian Banachewicz.

Piłkarze Iny Goleniów udanie rozpoczęli drugą odsłonę spotkania, a już w 47. minucie ze zdobytego gola mógł cieszyć się Damian Banachewicz. Podopieczni trenera Marcina Domagały nie poddali się doprowadzając w 60. minucie do wyrównania. Wówczas na listę strzelców wpisał się Oskar Szczepanik. Komplet punktów Dębowi zapewnił nie kto inny jak Łukasz Dłubis. Na poniższym wideo zobaczcie skrót spotkania w wykonaniu Pana Wiesława Romanowskiego.

DĄB DĘBNO 2-1 (0-0) INA GOLENIÓW