Ogłaszamy nabór do drużyn dziecięcych

MKS Dąb Dębno ogłasza nabór dzieci do zespołów młodzieżowych. Już teraz bez żadnych problemów możesz zapisać swoją pociechę na zajęcia piłkarskie pod okiem trenera.

Szkółka piłkarska dla dzieci została utworzona dla trzech grup - skrzaty z rocznika 2009/2010 swoje zajęcia mają zaplanowano na wtorek i piątek o godzinie 17:30. Zespół żaków (rocznik 2007/2008) trenuje w poniedziałki i środy o godzinie 16:00, natomiast orlik młodszy (rocznik 2006) ma zaplanowane zajęcia w poniedziałki oraz środy o godzinie 17:00.

Zapraszamy rodziców z dziećmi na boisko Orlik przy ulicy Zachodniej w Dębnie. Zajęcia są całkowicie bezpłatne, a szczegółowe informacje uzyskacie u trenera Benedykta Psiuka (nr tel. 504 026 052).