Osłabiony Dąb przegrał w Chojnie

Drużyna Dębu Dębno w wyjazdowym spotkaniu dziesiątej kolejki czwartej ligi zachodniopomorskiej przegrała 2-5 z zespołem Odry Chojna. Bramki dla biało-zielonych strzelali Paweł Osowski oraz Kamil Walków.

Trener Marcin Domagała w sobotnim spotkaniu nie mógł skorzystać z usług kilku kluczowych zawodników borykających się z kontuzjami. Mamy tutaj na myśli między innymi Łukasza Dłubisa, Łukasza Gryciaka, czy Pawła Majewskiego. Wspominany mecz rozpoczął się wręcz wymarzenie dla gospodarzy, którzy już po dwudziestu minutach prowadzili 3-0. Tuż przed przerwą nadzieję w serca kibiców wlał Paweł Osowski, który pewnie egzekwował rzut karny. Po przerwie przez dłuższy czas utrzymywał się wynik 3-1, lecz bramki Krystiana Zielasa i Łukasza Zakrzewskiego zaprzepaściły szansę Dębu na odniesienie korzystnego rezultatu. Goście mimo tego odpowiedzieli trafieniem Kamila Walkowa.

ODRA CHOJA 5-2 (3-1) DĄB DĘBNO