Plan zimowych sparingów Dębu Dębno

Drużyna Dębu Dębno we wtorek 20 stycznia rozpoczęła przygotowania do rundy wiosennej IV ligi zachodniopomorskiej. Na pierwszych zajęciach trener Marcin Domagała miał do dyspozycji 21. zawodników. Sprawdź plan sparingów biało-zielonych.

Piłkarze Dębu Dębno przez pierwsze dwa tygodnie przygotowań będą ćwiczyli dwa razy tygodniu na hali, a także raz na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Po okresie dwóch tygodni dębnianie zwiększą obciążenia, a do tygodniowego planu dojdzie jeszcze jedna jednostka treningowa na boisku. Na pierwszych zajęciach szkoleniowiec miał do dyspozycji 21. zawodników, w tym kilku testowanych, których przyszłość wyjaśni się w najbliższym czasie. Będziemy informowali Was na bieżąco.

Poznaliśmy już plan sparingów zespołu Dębno. Większość z nich (z wyjątkiem meczu z Odrą, który odbędzie się w Gryfinie) zostanie rozegrana na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Barlinku. Pierwsze starcie zaplanowano już na 30 stycznia, kiedy to rywalem biało-zielonych będzie Gavia Choszczno. Pod znakiem zapytania stoi starcie z Czarnymi Browar Witnica - ZZPN ma na ten dzień wyznaczyć spotkanie Pucharu Polski, więc w tym wypadku rywalem Dębu będą rezerwy Pogoni Szczecin.

Plan zimowych sparingów Dębu Dębno:
30.01 | Dąb Dębno - Gavia Choszczno
07.02 | Dąb Dębno - Odra Chojna
14.02 | Dąb Dębno - Ilanka Rzepin
21.02 | Dąb Dębno - Osadnik Myślibórz
28.02 | Dąb Dębno - Stal Lipiany
07.03 | Dąb Dębno - Czarni Browar Witnica (pod znakiem zapytania)