Porażka Dębu w Gryfinie. Wypowiedź trenera

Piłkarze Dębu Dębno w trakcie weekendu rozegrali na wyjeździe mecz z Energetykiem Gryfino. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 2-1, choć to dębnianie prowadzili przez większość czasu. Poznajcie pomeczową wypowiedź trenera Gracjana Wierzbickiego.

Gracjan Wierzbicki (trener Dębu Dębno): To był dla nas zły dzień, czasami tak się zdarza. Zaczęliśmy dobrze, otworzyliśmy wynik. Następnie mieliśmy jeszcze okazję na podwyższenie wyniku, ale nerwy wzięły górę i źle konstruowaliśmy akcje. W końcówce mieliśmy problemy z kontratakami.

Nie byliśmy odpowiednio zorganizowani i traciliśmy piłki w miejscach, w których nie powinno się nam to przytrafiać. Straciliśmy bramkę z karnego, którego sami sprowokowaliśmy, a drugi gol pokazał nad czym musimy pracować. Nie można tracić bramki po własnym rzucie różnym. Podsumowując, to my ten mecz przegraliśmy a nie Gryfino go wygrało.