Trener Dębu po porażce z Osadnikiem

Drużyna Dębu Dębno w sobotnim spotkaniu Klasy Okręgowej przegrała przed własną publicznością aż 0-4 z Osadnikiem Myślibórz. Poznajcie pomeczową wypowiedź trenera Gracjana Wierzbickiego.

Gracjan Wierzbicki (trener Dębu Dębno): Graliśmy źle, winę biorę na siebie. Nie mam wątpliwości. Jeśli ktoś jest winien, to głównie ja. Gdy wygrywamy, wygrywamy razem. Ale gdy przegrywamy, to ja jestem odpowiedzialny, to ja podejmuje decyzje i przygotowuje zespół. To normalne, jestem trenerem.

Przegraliśmy mecz derbowy. Wynik jest bardzo niekorzystny musimy jednak szybko się pozbierać przed nami jeszcze 12 kolejek. W meczu z Osadnikiem zrobiliśmy bardzo dużo błędów indywidualnych, za które zapłaciliśmy. Wszystkie cztery gole padły po naszych błędach, a grając z taką drużyną jak Osadnik Mysliborz, płaci się za błędy.

Strata pierwszej bramki była zła, drugiej jeszcze gorsza, a trzeci gol zabił wszystko. Czwarty gol był podsumowaniem naszych błędów indywidualnych.

fot. chojna24.pl/Mateusz Szelążek