Wielka Sobota w Szczecinie!

W te nadchodzące wesołe Święta Wielkiej Nocy piłkarze Dębu Dębno mają do wykonania jeszcze jedno zadanie.

I od nich zależy czy ich kibice spędzą owy czas w radości czy zakłopotani po tym co pokazali piłkarze na boisku. Areną zmagań już jutro będzie Os. Kasztanowe w Szczecinie gdzie o godz. 13.00 zmierzymy się ze szczecińskim Jeziorakiem kończąc tym samym serię trzech meczy wyjazdowych z rzędu. Pozostaje życzyć tylko by około godz.15.00 dębnianie mogli cieszyć się z wielkanocnego zajączka jakim będzie korzystny dla Nas rezultat.

Zadanie to nie będzie bowiem proste do zrealizowania. Piłkarze ze Szczecina to solidna drużyna w ligowej tabeli. Nie będzie więc mowy o jakimkolwiek lekceważeniu czy podejściu do meczu na przysłowiowym luzie bowiem skończyć się to może podobnym wynikiem jakim zakończył się ostatni mecz Jezioraka w którym pokonał w Choszcznie tamtejszą Gavię aż 8:1. My również pamiętamy szalone mecze pomiędzy Dębem a właśnie Jeziorakiem, klęski na Załomiu po 9:1 czy zwycięstwa w Dębnie 6:1 i 4:0. Głęboko wierzymy ,że jeśli będziemy świadkami kolejnego szalonego widowiska to jednak tym razem Dąb będzie drużyną zwycięską.

Tym bardziej miło byłoby podnieść się po pechowym remisie w Pyrzycach gdzie straciliśmy bramkę w doliczonym czasie gry po strzale Filipowicza. Potrafiliśmy wyjść naprowadzenie w samej końcówce lecz utrzymać wyniku niestety się już nie udało.

Sobotnie zawody poprowadzi sędzia Damian Dróżka. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na stadion mieszczący się na os. Kasztanowym w Szczecinie. Piłkarzom życzymy zdrowych emocji na boisku i korzystnego rezultatu a kibicom, wszystkim kibicom wte nadchodzące Święta spokoju, radości i miłości.

Robert Pierechod