Wypowiedź trenera po meczu z Gavią Choszczno

Drużyna Dębu Dębno w ubiegły weekend zmierzyła się przed własną publicznością z zespołem Gavii Choszczno. Dębnianie wygrali 2-1, a już teraz zachęcamy do przeczytania pomeczowej opinii trenera Gracjana Wierzbickiego.

Gracjan Wierzbicki (trener Dębu Dębno): Wygraliśmy trzeci mecz z rzędu, co nas wszystkich bardzo cieszy. Bardzo twardo stąpamy po ziemi, ponieważ porażki z Sądowem i Myśliborzem bardzo mocno otcisneęły na nas piętno. Po zasłużonych zwycięstwach, nie które osoby zarzucają nam, że nie podoba się styl jaki gramy. Mam dla tych ,, kibiców" odpowiedź, gramy w ten sposób od bardzo dawna. Trudno nam będzie się zmienić, ponieważ jesteśmy świadomi co jest naszym atutem, a co nasz słabością. Przykro mi, że ludzie nie doceniają zawodników, którzy zostawiają serce dla Klubu. Dźwignęli się z dużego dołka. Jestem z nich dumny.

fot. Marek Pereć