Wypowiedź trenera po meczu z Zorzą Dobrzany

Piłkarze Dębu Dębno w drugim spotkaniu rundy wiosennej wygrali przed własną publicznością 2-0 z zespołem Zorzy Dobrzany. Poznajcie pomeczową wypowiedź trenera Gracjana Wierzbickiego.

Gracjan Wierzbicki (trener Dębu Dębno): Bardzo cieszymy się ze zwycięstwa. Gra jednym mogła się podobać, innym nie. Rzecz w tym, że zmienione zostały założenia, które zawodnicy starali się zrealizować w trakcie meczu i to jest dla mnie najważniejsze. Przystępowaliśmy do tego meczu po bardzo bolesnej porażce, dlatego zwycięstwo było niezbędne by głowy wróciły na odpowiednie tory. Cieszą 3 punkty, ale jesteśmy świadomi, że musimy twardo stąpać po ziemi i ciężko trenować, żeby takich zwycięstw było więcej. Mamy tydzień żeby się przygotowywać do meczu z Chociwlem. Jedziemy tam pokazać się z jak najlepszej strony.