Wysoka wygrana trampkarzy Dębu Dębno

Drużyna trampkarzy Dębu Dębno w środę 30 września rozegrała ligowe spotkanie z zespołem Sokoła Różańsko. Biało-zieloni nie mieli sobie równych, wygrywając z lokalnym rywalem pewnie 13-1.

Bohaterem środowego spotkania został Bartosz Potapiński, który sześciokrotnie wpisał się na listę strzelców. Trzy gole dołożył Filip Niewiadomski, natomiast z dwóch trafień mógł cieszyć się Sebastian Wójcik. Ponadto bramkarza Sokoła pokonali jeszcze Jakub Kurek i Jakub Wróbel. Trampkarze Dębu swój kolejny mecz rozegrają 2 października w Warnicach z miejscowym Mechanikiem.

Skład Dębu Dębno: Bartłomiej Zimny, Norbert Sekuła, Michał Sypko, Maksymilian Łopuszyński, Jakub Ligmann, Sebastian Wójcik, Jakub Wróbel, Filip Niewiadomski, Oskar Mazur, Jakub Popławski, Dominik Marek, Kacper Nowicki, Leszek Michałek, Bartosz Potapiński, Jakub Kurek.