Zapowiedź 12. kolejki IV ligi

W weekend 8-9 listopada będziemy wspólnie emocjonowali się spotkaniami 12. kolejki IV ligi zachodniopomorskiej, w której nie zabraknie ciekawie zapowiadających się starć. Takim niewątpliwie będą derby Szczecina, w którym liderujący Świt podejmie zespół Hutnika.

Zacznijmy od piłkarzy Dębu Dębno. Podopieczni trenera Marcina Domagały po ostatniej porażce zmierzą się na własnym terenie z niżej notowaną Arkonią Szczecin, która co ciekawe wygrała ostatnio 3-0 z Iną Goleniów. O bardzo ważne punkty powalczą również zawodnicy Iskry Białogard oraz Gryfa Kamień Pomorski. Tymczasem w Myśliborzu miejscowa drużyna Osadnika zagra z czternastą w tabeli Kluczevią Stargard Szczeciński.

Najwięcej emocji powinny nam jednak przynieść derby Szczecina. Liderujący zespół Świtu Skolwin na własnym boisku podejmie bowiem drużynę Hutnika Szczecin, która po jedenastu spotkaniach okupuje czwartą pozycję. Przełamać mają się zamiar piłkarze Iny Goleniów. Podopieczni trenera Zbigniewa Gumiennego w wyjazdowym boju sprawdzą się na tle nieobliczalnego Darzbora Szczecinek. Tymczasem Odra Chojna, z którą przyszło nam zmierzyć się kilka dni temu ugości u siebie piłkarzy Sarmaty Dobra. Przyjezdni sprawili ostatnio niespodziankę wygrywając z myśliborzanami.

Terminarz 12. kolejki IV ligi zachodniopomorskiej:
Dąb Dębno - Arkonia Szczecin
Iskra Białogard - Gryf Kamień Pomorski