Zapowiedź meczu Drawa Drawno - Dąb Dębno

Przed zawodnikami Dębu Dębno spotkanie drugiej kolejki Klasy Okręgowej gr. 2 Szczecin Południe. Podopieczni trenera Gracjana Wierzbickiego zagrają tym razem na wyjeździe z Drawą Drawno. Mecz odbędzie się w niedzielę 25 sierpnia o godzinie 12:00.

Piłkarze Dębu Dębno będą udanie wspominali inaugurację sezonu 2019/2020. Zespół pod wodzą trenera Gracjana Wierzbickiego po ciekawym widowisku wygrał na wyjeździe z Morzyckiem Moryń - spadkowiczem z IV ligi. W tym samym czasie gracze Drawy Drawno ulegli na wyjeździe 0-1 Orkanowi Suchań.

Dębnianie tydzień temu spotkali się ze spadkowiczem, tym razem sprawdzą się na tle beniaminka. Drawa Drawno w minionym sezonie występowała w A Klasie, gdzie zajęła szóste miejsce - tuż przed Energetykiem Gryfino i Stalą Lipiany. Obie drużyny nie spotykały się ze sobą często, oficjalny profil gości poinformował, że Dąb z Drawą po raz ostatni zagrali ze sobą… 32 lata temu!

Niedzielne spotkanie zapowiada nam się niezwykle interesująco. Początek o godzinie 12:00.