Zawiadomienie o Nadzwyczajnym Walnym Zebraniu Członków Stowarzyszenia Miejski Klub Sportowy ,,Dąb” Dębno

Zarząd Stowarzyszenia Miejski Klub Sportowy ,, Dąb” Dębno zawiadamia o zwołaniu Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Członków, które odbędzie się
20 maja 2020 roku o godzinie 18.00 w Dębnowskim Ośrodku Kultury przy ul. Daszyńskiego 20 w Dębnie.

Proponowany porządek obrad Zebrania Członków Stowarzyszenia Miejskiego Klubu Sportowego ,, Dąb” Dębno

• ïPowitanie zebranych i otwarcie obrad Zebrania Członków Stowarzyszenia.
  • ïWybór Przewodniczącego i Sekretarza Walnego Zebrania Członków.
  • ï Stwierdzenie prawidłowości zwołania Zebrania Członków Stowarzyszenia oraz jego zdolności podejmowania decyzji.
  • ï Przedstawienie porządku obrad.
  • ïDyskusja nad projektem zmian do statutu//nadaniem statutowi nowego brzmienia.
  • ïPodjęcie uchwały w przedmiocie przyjęcia zmian w statucie//nowego brzmienia statutu.
  • ï Podjęcie uchwał w przedmiocie odwołania dotychczasowych członków Komisji Rewizyjnej i powołania nowych członków tego organu, w związku z oświadczeniami o woli rezygnacji z pełnionych funkcji, złożonymi przez wszystkich dotychczasowych członków Komisji Rewizyjnej.
  • ï Zamknięcie obrad Walnego Zebrania Członków.

Zarząd Stowarzyszenia ze względu sytuacji epidemiologicznej zaprasza jedynie wszystkich Członków stowarzyszenia do wzięcia udziału w Zebraniu. W przypadku braku większości Członków wyznacza się kolejny termin na 20 maja 2020 roku na godzinę 18.30.

Zarząd Stowarzyszenia Miejski Klub Sportowy ,, Dąb” Dębno.