Dąb Dębno lepszy od Stali Szczecin

Drużyna Dębu Dębno w spotkaniu 20. kolejki IV ligi zachodniopomorskiej wykorzystała atut własnego boiska wygrywając skromnie 1-0 z zespołem Stali Szczecin.

Pierwsza część ligowego meczu nie przyniosła nam wielu piłkarskich emocji. Podopieczni trenera Marcina Domagały wrzucili wyższy bieg po przerwie, a na efekty długo nie czekaliśmy. Już w 47. minucie bramkę dla Dębu Dębno strzelił Kamil Walków, co jak się później okazało, było trafieniem pozwalającym gospodarzom zgarnąć kolejny komplet punktów.

Dąb Dębno: Witalij Prokop - Patryk Wachowski (85' Adrian Rosadziński), Paweł Majewski, Dawid Bidny, Łukasz Gryciak - Konrad Woźniak, Wojciech Wiśniewski (46' Jakub Cerazy) - Oskar Szczepanik, Roman Majchrzak, Kamil Walków - Damian Kuśnierczak.