Dąb lepszy od Kłosa. Poznaj wypowiedź trenera

Drużyna Dębu Dębno w sobotnim spotkaniu Klasy Okręgowej wykorzystała atut własnego boiska pokonując 2-1 zespół Kłosa Pełczyce. Gole dla biało-zielonych strzelali Damian Kuśnierczak i Kacper Wiarus. Przeczytajcie pomeczową opinię trenera Gracjana Wierzbickiego.

Gracjan Wierzbicki (trener Dębu Dębno): Wygraliśmy dzisiaj bardzo ważny mecz. Ostatni tydzień był dla zawodników bardzo trudny. W ciągu tygodnia przegraliśmy trzy mecze. Musimy jednak pamiętać, że najwięcej uczymy się , gdy odnosimy porażki, więc nie możemy się ich obawiać. Niepowodzenia są częścią procesu, na który składa się sukces.

Nie możemy osiągnąć sukcesu bez niepowodzeń. Zespoły, które nie odnoszą sukcesów, to takie , które nigdy doznały porażki. Po ostatnich porażkach najbardziej jednak byliśmy źli na siebie samych. Kibice nie są blisko zespołu i nie są świadomi tego, jak bardzo moi podopieczni przeżyli ostatni tydzień. Dlatego wielkie brawa dla nich za dzisiejszy mecz, za postawę jaka dzisiaj zaprezentowali.