Nowe stroje Dębu Dębno od sponsora!

Miło jest nam poinformować, że w dniu 12 grudnia 2015 roku nastąpiło oficjalne przekazanie nowego sprzętu sportowego w postaci koszulek, spodenek i getrów dla MKS Dąb Dębno. Sprzęt został zasponsorowany przez dębnowską firmę produkującą ogrodzenia i bramy metalowe, Annę i Tomasza Witkowskich.

Nowy sprzęt sportowy został przekazany na ręce prezesa MKS Dąb Dębno, Marka Grabowskiego oraz piłkarzy pierwszego zespołu - Pawła Majewskiego i Łukasza Jackowskiego. Na oficjalnym przekazaniu koszulek i spodenek obecni byli również przedstawiciel producenta sprzętu, firmy JAKO, Mariusz Łabiak oraz Radny Rady Miejskiej, Dariusz Gaczyński i przedstawiciel sponsora, Andrzej Janiszewski.

Przy kawie oraz słodyczach była okazja do podziękowań i omówienia dalszej współpracy. Zarząd klubu jest wdzięczny, że firma Państwa Anny i Tomasza Witkowskich wsparła czwartoligowy zespoły. MKS Dąb Dębno zaprasza do współpracy inne kluby.

Zarząd MKS Dąb Dębno wraz z zawodnikami składa serdeczne podziękowania firmie Metallzaung-Witkowski.pl.