Sparingowa porażka Dębu Dębno

Drużyna Dębu Dębno w ostatnim sparingu przed startem ligi przegrała 1-3 z Czarnymi Witnica. Honorowego gola dla biało-zielonych strzelił Dmytro Voloshyn.

Trener Gracjan Wierzbicki nie mógł w sobotnie popołudnie skorzystać z usług wszystkich zawodników. Brakowało między innymi Andrzeja Swakowskiego, Przemysława Derenia, Pawła Majewskiego, Mateusza Niedźwiedzkiego i Konrada Woźniaka.

Dębnianie objęli prowadzenie za sprawą trafienia Dmytro Voloshyna, jednak dalej bramki zdobywali już tylko gospodarze grający w czwartej lidze lubuskiej. Ostatecznie mecz zakończył się naszą porażką 1-3.

Skład Dębu Dębno: Rumbuć - Kreft, Linkiewicz, Korman, Landowski - Wiśniewski, Żugaj, Jackowski, Voloshyn, Jarecki - Siroń.

Ponadto zagrali: Kuśnierczak, Wyka, Owsian, Wiarus, Stankiewicz.