Zwycięstwo Dębu Dębno z Orkanem Suchań!

Piłkarze Dębu Dębno w sobotnim spotkaniu Szczecińskiej Klasy Okręgowej wygrali przed własną publicznością 3-2 z zespołem Orkanu Suchań.

Mecz nie rozpoczął się dobrze dla dębnian, którzy w trzydziestej minucie przegrywali 0-1 po trafieniu Krukowskiego. Podopieczni trenera Gracjana Wierzbickiego odblokowali się jeszcze przed przerwą, a trafienia Grzegorza Korczyńskiego i Jacka Głowaczewskiego pozwoliły schodzić do szatni prowadząc.

Na początku drugiej połowy mieliśmy już 3-1 dla Dębu Dębno, a tym razem do siatki rywali trafił Konrad Woźniak. Goście odpowiedzieli trafieniem Baszaka, ale okazało się to za mało i to biało-zieloni zgarnęli komplet punktów, umacniając się w czubie tabeli.

Dąb Dębno: Martsyn - Niedźwiecki, Landowski, Majewski, Gryciak (23' Korczyński) - Wożniak, Linkiewicz, Voloshyn - Jarecki, Potapiński (66' Kowalski) - Głowaczewski (88' Płuska)