Czas na Puchar Polski. Przyjeżdża Gwardia Koszalin

Dąb Dębno w najbliższą środę 13 maja na Stadionie Miejskim przy ulicy Gorzowskiej podejmie Gwardię Koszalin w rozgrywkach 1/4 finału Pucharu Polski szczebla wojewódzkiego. Bilety w cenie 5 złotych będzie można nabyć w kasie przed meczem, początek już o godzinie 17:30. Zapraszamy wszystkich sympatyków futbolu!

Drużyna Dębu Dębno tegoroczną edycję rozgrywek Pucharu Polski może zaliczyć do udanych, chociaż przygoda z rozgrywkami wciąż trwa. Dębnianie swoje zmagania rozpoczęli w III rundzie, w której wyeliminowali Korala Mostkowo. Kolejnym rywalem biało-zielonych były rezerwy Pogoni Szczecin. Drugi zespół ekstraklasowca poległ w Dębnie 1-2, dzięki czemu Dąb w 1/8 finału okręgu szczecińskiego mógł zmierzyć się na wyjeździe z Arkonią, wygrywając 3-2.

Regulamin rozgrywek Pucharu Polski spowodował, że w 1/4 finału Pucharu Polski czekają nas spotkania zespołów z okręgów szczecińskiego i koszalińskiego. Tym samym Dąb Dębno w najbliższą środę podejmie u siebie 3-ligową Gwardię Koszalin. Podopieczni trenera Łukasza Drożdżala zgromadzili dotąd 43 punkty, co daje im wysokie, czwarte miejsce w tabeli III Ligi Bałtyckiej. Dodajmy jednak, że koszalinianie w ubiegłej kolejce przegrali u siebie 1-2 z GKS Przodkowo.

Tymczasem zespół Dębu Dębno ma za sobą derby Powiatu Myśliborskiego, w których pokonał u siebie 4-1 drużynę Osadnika Myślibórz. Bardzo dobra dyspozycja biało-zielonych spowodowała, że z dorobkiem 48 punktów okupują pozycję wicelidera IV ligi zachodniopomorskiej.