Pogrom trampkarzy Dębu Dębno!

W poniedziałek 27 kwietnia na stadionie Miejskim w Dębnie został rozegrany mecz z udziałem trampkarzy starszych Dębu Dębno. Podopieczni trenera Pawła Rosadzińskiego tym razem bez najmniejszych problemów rozprawili się z zespołem Myśli Dargomyśl.

Trampkarze starsi Dębu Dębno z rocznika 2000 i młodsi w ramach rozgrywek ligowych, zmierzyli się na własnym terenie z zespołem Myśli Dargomyśl. Drużyna prowadzona przez trenera Pawła Rosadzińskiego wygrała pewnie 6-0. Bramki dla biało-zielonych strzelali Michał Sypko, Norbert Sekuła, Filip Rosadziński, Kamil Szczepaniak, Bartosz Potapiński oraz Oskar Mazur.

Skład Dębu Dębno: Michał Hoffmann - Grzegorz Brodziński, Oskar Mazur, Bartosz Potapiński, Filip Rosadziński, Norbert Sekuła, Michał Sypko, Kamil Szczepaniak, Sebastian Wójcik, Jakub Wróbel, Kamil Zieliński