Dąb rozegrał dwa sparingi

Piłkarze Dębu Dębno mają za sobą dwa mecze kontrolne w letnim okresie przygotowawczym. Podopieczni trenera Gracjana Wierzbickiego najpierw w eksperymentalnym zestawieniu przegrali 3-4 z Odrą Górzyca, a następnie pokonali 1-0 zespół Spójni Ośno Lubuskie.

Biało-zieloni tydzień temu zmierzyli się na wyjeździe z Odrą Górzyca, przegrywając 3-4. Wszystkie trzy gole dla Dębu strzelił zawodnik testowany, który latem być może dołączy do zespołu.

Skład Dębu na mecz z Odrą: Rumbuć - Niedzwiedzki, Majewski, Kreft (65’ Wachowiak), Voloshyn, Linkiewicz, Żugaj, Woźniak, zawodnik testowany (45’ Potapinski) Kusnierczak (60’ Kowalski), Wiarus (45’ Biernacki).

Tydzień później podopieczni trenera Gracjana Wierzbickiego zmierzyli się ze Spójnią Ośno Lubuskie, pokonując rywala 1-0. Zwycięska bramkę zdobył Dima Voloshyn.

Skład Dębu na mecz ze Spójnią: Rumbuc (10’ Wyka) - Niedzwiedzki, Majewski, Kreft, Gryciak (60’ Potapinski), Linkiewicz, Woźniak (78’ Wachowiak), Voloshyn, Wiarus(45’Jarecki), zawodnik testowany (45’ zawodnik testowany) Kuśnierczak (60’ Płuska).