Trener Wierzbicki przed startem sezonu

Piłkarze Dębu Dębno zainaugurują niebawem zmagania w sezonie 2019/2020. Udało nam się porozmawiać z trenerem Gracjanem Wierzbickim w sprawie planów na nadchodzącą rundę.

- W okresie przygotowawczym zaplanowaliśmy cztery mecze kontrolne. Niestety cały ten okres nie przebiega zgodnie z naszymi planami z różnych powodów - przyznał szkoleniowiec. Na pewno dojdzie do dużych zmian kadrowych. Na tą chwilę nie będę mógł skorzystać z minimum 5 zawodników z tamtego sezonu, którzy byli kluczowymi postaciami w naszym zespole - dodał po chwili.

- Dlatego jeśli chodzi o treningi i konkretne założenia to są one na bieżąco korygowane, ponieważ nie wiemy kto będzie reprezentował nasze barwy klubowe. Cele na ten sezon? Zależy nam żeby wygrywać, ale na tą chwilę celem jest utrzymanie w lidze i spokojne budowanie zespołu na przyszłość - podsumował trener Gracjan Wierzbicki.

fot. Marek Pereć