Dąb we wtorek z Sarmatą!

Przed piłkarzami Dębu Dębno wyjazdowe spotkanie w IV lidze zachodniopomorskiej. Podopieczni trenera Marcina Domagały w dzisiejszym pojedynku zmierzą się na wyjeździe z zespołem Sarmaty Dobra. Początek meczu zaplanowano na godzinę 14:00.

Wtorkowym przeciwnikiem Dębu Dębno będzie zespół Sarmaty Dobra plasujący się obecnie na ósmym miejscu w tabeli IV ligi zachodniopomorskiej. Podopieczni trenera Damiana Padzińskiego wygrali sześć meczów, ani razu nie zremisowali i sześciokrotnie przegrali, co daje im 18 punktów w tabeli. Warto jednak dodać, że zawodnicy Sarmaty Dobra radzą sobie doskonale na własnym stadionie, gdzie wygrali pięć razy i tylko raz musieli przełknąć gorycz porażki. Najbliższy rywal Dębu w ubiegłej kolejce przegrał na wyjeździe 0-3 z Odrą Chojna.

Tymczasem piłkarze Dębu Dębno prowadzeni przez trenera Marcina Domagałę uzbierali dotąd 23 punkty, co daje im pozycję wicelidera tabeli IV ligi zachodniopomorskiej. Biało-zieloni kilka dni temu wygrali pewnie 4-0 z zespołem Arkonii Szczecin, więc teraz zrobią wszystko, aby zainkasować kolejny komplet "oczek". Rywal jest jednak bardzo niewygodny, więc należy spodziewać się ciężkiego boju. Dodajmy, że w poprzednim sezonie Dąb zremisował w Dobrej 1-1, gola dla gospodarzy zdobył Patrk Podbiegło, natomiast dla dębnian - Łukasz Dłubis.

Spotkanie IV ligi zachodniopomorskiej Sarmata Dobra - Dąb Dębno zostanie rozegrane już dzisiaj, we wtorek 11 listopada. Początek pojedynku o godzinie 14:00.