Juniorzy Dębu zagrają z Błękitnymi

W najbliższą niedzielę juniorzy młodsi Dębu Dębno w meczu ósmej kolejki I klasy juniorów zmierzą się przed własną publicznością z zespołem Błękitnych Stargard Szczeciński. Początek niedzielnego boju zaplanowano na godzinę 12:00. Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion przy ulicy Gorzowskiej.

Juniorzy młodsi Dębu Dębno po siedmiu spotkaniach mają na koncie trzy punkty, co daje im obecnie dziesiąte miejsce w tabeli I klasy. Podopieczni trenera Benedykta Psiuka wyprzedzają tym samym drużyny Kluczevii Stargard Szczeciński i Fali Międzyzdroje. Tymczasem w najbliższą niedzielę rywalem biało-zielonych będą Błękitni Stargard Szczeciński plasujący się na szóstym miejscu. Początek meczu zaplanowano na godzinę 12:00. Kibiców zapraszamy na nas stadion!