Juniorzy zagrają z Energetykiem Gryfino

Drużyna juniorów młodszych Dębu Dębno w nadchodzącą niedzielę rozegra spotkanie w ramach czwartej kolejki I klasy juniorów. Podopieczni trenera Benedykta Psiuka na własnym terenie ugoszczą zawodników Energetyka Gryfino. Początek starcia zaplanowano na godzinę 12:00.

Juniorzy młodsi Dębu Dębno po trzech kolejkach mają na koncie trzy punkty. Podopieczni trenera Benedykta Psiuka na inaugurację sezonu przegrali na wyjeździe 2-11 z Wybrzeżem Rewalskim Rewal, by następnie wygrać u siebie 6-0 z Falą Międzyzdroje. Z kolei w ubiegły weekend biało-zieloni musieli uznać wyższość CRS Barlinek, dając sobie strzelić cztery bramki.

Tym razem rywalem dębnowskiej drużyny będzie Energetyk Gryfino, który po wygranej 7-0 z zespołem Kluczevii Stargard Szczeciński, zremisował 2-2 z Flotą Świnoujście. Podopieczni trenera Artura Kujawińskiego w ubiegły weekend okazali się za to lepsi od wspominanej już Fali Międzyzdroje.

Juniorów Dębu czeka ciężkie zadanie, dlatego w niedzielę warto pojawić się na stadionie przy Gorzowskiej, aby dopingować naszych zawodników. Początek ligowego starcia z Energetykiem Gryfino zaplanowano na godzinę 12:00.