Dąb Dębno - Hutnik Szczecin (zapowiedź meczu)

W nadchodzący weekend zostaną rozegrane spotkania szóstej kolejki IV ligi zachodniopomorskiej. Swój mecz rozegra również drużyna Dębu Dębno, która w sobotnie popołudnie podejmie na własnym obiekcie zespół Hutnika Szczecin. Początek ligowego pojedynku zaplanowano na godzinę 16:00.

Drużyna Dębu Dębno po dwóch zwycięstwach z rzędu awansowała na czwartą pozycję w IV-ligowej tabeli. Podopieczni trenera Marcina Domagały w ubiegłym tygodniu po bramkach Mateusza Laski i Kamila Walkowa wygrali na wyjeździe 2-1 z zespołem Stali Szczecin, a jeszcze wcześniej pogromili u siebie ekipę Energetyka Gryfino aż 6-1. Wydaje się więc, że biało-zieloni znaleźli się na właściwych torach, co mają zamiar udowodnić w sobotnie popołudnie.

Dębnianie nie będą mieli łatwego zadania, ponieważ na przeciwko nich wybiegną piłkarze szóstego w tabeli Hutnika Szczecin. Zespół prowadzony przez trenera Arkadiusza Jarymowicza w dotychczasowych pięciu spotkaniach uzbierał siedem punktów, szczecinianie strzelili i stracili po sześć bramek. Hutnik w piątej kolejce dość niespodziewanie przegrał na wyjeździe 0-3 ze wspominanym już Energetykiem Gryfino. Warto dodać, że barw szczecińskiej drużyny broni doskonale znany w Dębnie, Tomasz Judkowiak. Golkiper nie będzie miał jednak okazji zagrać ponownie na Gorzowskiej, ponieważ w ostatnim starciu został ukarany czerwoną kartką.

Początek sobotniego spotkania pomiędzy Dębem Dębno a Hutnikiem Szczecin zaplanowano na godzinę 16:00. Wszystkich kibiców zachęcamy do przyjścia na Stadion Miejski przy ulicy Gorzowskiej i wspólnego dopingowania naszego zespołu.