Nowi piłkarze zgłoszeni do ligi!

Pracowicie wygląda ostatni dzień przed inauguracją rundy wiosennej. Zarząd klubu zakontraktował kolejnych zawodników do pierwszego zespołu.

W rundzie wiosennej oficjalnie barw Dębu Dębno będą reprezentować Igor Rumbuć z Mieszka Mieszkowice, Przemysław Kowalski ze Świtu Skolwin, Bartosz Bielak ze Stilonu Gorzów Wielkopolski, Maciej Owsian z Celulozy Kostrzyn nad Odrą, Bartosz Stankiewicz z Chrobrego Boleszkowice oraz Kacper Dolińczyk z Warty Gorzów Wielkopolski.

Zawodnicy którzy do nas przyszli są młodzi i będą mieli okazję występować też w drużynie juniorów. Zależy nam na ich rozwoju - powiedział trener Gracjan Wierzbicki.

Takie ruchy kadrowe spowodowały, że klub wypożyczył Krefta i Wykę do Odry Górzyca. - Jest to bardzo świadomy ruch z naszej strony. Zależy nam żeby młodzieżowcy mogli się ograć i żeby byli w następnym sezonie gotowi do rywalizacji w naszej lidze - podsumował szkoleniowiec.