Wiosenna inauguracja w Myśliborzu

Piłkarze Dębu Dębno w sobotnie popołudnie zainaugurują zmagania w rundzie wiosennej Szczecińskiej Klasy Okręgowej. Biało-zieloni już w pierwszej kolejce zmierzą się w derbach z Osadnikiem Myślibórz.

Podopieczni trenera Gracjana Wierzbickiego po rundzie jesiennej sklasyfikowani są na dziewiątym miejscu w tabeli Szczecińskiej Klasy Okręgowej. Dąb Dębno w piętnastu starciach zgromadził osiemnaście punktów, wygrywając pięć meczów, trzy remisując i doznając siedmiu porażek. Biało-zieloni strzelili łącznie dwadzieścia dwa gole, tracąc ich o pięć więcej.

Zdecydowanie lepiej jesienią poradził sobie Osadnik Myślibórz. Spadkowicz z czwartej ligi z dorobkiem dwudziestu czterech oczek sklasyfikowany jest na piątej pozycji w tabeli. Myśliborzanie wygrali siedem pojedynków, trzy zremisowali i doznali pięciu porażek.

Pierwsze starcie pomiędzy zespołami zakończył się zwycięstwem Osadnika 2-0. Gole dla naszych rywali strzelali Andrzej Plackowski i Łukasz Małowiecki.

Wszystkich kibiców zapraszamy na mecz do Myśliborza. Początek sobotniego starcia o godzinie 15:00.

fot. Marek Pereć