Porażka Dębu na koniec jesieni

Drużyna Dębu Dębno w spotkaniu kończącym zmagania w rundzie jesiennej IV ligi zachodniopomorskiej przegrała na wyjeździe 1-2 z zespołem Kluczevii Stargard Szczeciński. Honorową bramkę dla biało-zielonych strzelił Łukasz Dłubis.

Sobotnie spotkanie rozpoczęło się dobrze dla piłkarzy Kluczevii Stargard Szczeciński, którzy objęli prowadzenie już w 10. minucie, a Andrzeja Swakowskiego pokonał Kamil Bartoszyński. Podopieczni trenera Marcina Domagały wyrównali na początku drugiej odsłony, a kolejnego gola w sezonie zdobył Łukasz Dłubis. Wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, jednak w 84. minucie gospodarze zapewnili sobie zwycięstwo, a bohaterem Kluczevii został Tomasz Królak.

KLUCZEVIA STARGARD 2-1 (1-0) DĄB DĘBNO