Poznaliśmy rywala w Pucharze Polski

Drużyna Dębu Dębno poznała rywale w III rundzie Pucharu Polski okręgu szczecińskiego. Podopieczni trenera Marcina Domagały będą mieli okazję zmierzyć się z zespołem Korala Mostkowo występującym w rozgrywkach Regionalnej Klasy Okręgowej.

Wydział Gier i Ewidencji ZZPN wylosował pary III rundy Pucharu Polski okręgu szczecińskiego. Drużyna Dębu Dębno trafiła na zespół Korala Mostkowo. Pojedynek zostanie rozegrany na boisku naszego przeciwnika 24 września o godzinie 16:30. W przypadku awansu biało-zielonych, kolejne starcie w IV rundzie czeka nas 30 listopada.

Drużyna Korala Mostkowo występuje na co dzień w rozgrywkach Regionalnej Klasy Okręgowej. Piłkarze z dorobkiem dwunastu punktów zajmują obecnie piąte miejsce i do liderujących Błękitnych II Stargard Szczeciński tracą sześć "oczek". Dodajmy, że ósmą pozycję w tabeli zajmuje doskonale nam znana Myśla Dargomyśl.