Przed nami 14. kolejka IV ligi

W najbliższy weekend na boiskach w województwie zachodniopomorskim zostaną rozegrane spotkania 14. kolejki IV ligi. Szczególnie interesująco zapowiada nam się bój Świtu Skolwin, który podejmie zespół Iny Goleniów. To jednak nie koniec emocji, sprawdźcie koniecznie!

Słabo w rundzie jesiennej radzą sobie piłkarze Stali Szczecin, którzy w przedostatniej kolejce rundy jesiennej podejmą na własnym terenie zawodników Gryfa Kamień Pomorski. Faworytami wydają się być przyjezdni, jednak gospodarze na pewno nie sprzedadzą tanio skóry. Na zwycięstwo liczą na pewno kibice Osadnika Myślibórz. Podopieczni trenera Roberta Dudka sprawdzą się tym razem na tle trzynastego w tabeli Energetyka Gryfino. Tymczasem liderujący Świt Skolwin czeka domowy bój z ósmą Iną Goleniów. Goście już nie raz udowodnili, że potrafią grać w piłkę, dlatego miejscowi nie mogą ich zlekceważyć jeśli myślą o korzystnym rezultacie.

Tymczasem zawodników Dębu Dębno czeka starcie z zespołem Darzboru Szczecinek. Podopieczni trenera Marcina Domagały liczą na kolejne zwycięstwo, a szerzej na temat tego meczu napiszemy już niebawem. Z uwagą będziemy śledzili poczynania drużyn znajdujących się w tabeli zaraz za nami - Hutnik Szczecin w wyjazdowym spotkaniu zagra z czternastym Lechem Czaplinek, natomiast Odra Chojna podejmie u siebie sąsiadującą Vinetę Wolin.

Terminarz 14. kolejki IV ligi zachodniopomorskiej:
Stal Szczecin - Gryf Kamień Pomorski
Osadnik Myślibórz - Energetyk Gryfino