Darzbór przyjedzie do Dębna

Przed piłkarzami Dębu Dębno spotkanie 14. kolejki IV ligi zachodniopomorskiej, w którym zmierza się na własnym terenie z zespołem Darzbora Szczecinek. Wszystkich kibiców zachęcamy do przyjścia na stadion. Początek już o godzinie 13:00.

Drużyna Dębu Dębno po ostatnim spotkaniu wyjazdowym utrzymała się na pozycji wicelidera IV ligi zachodniopomorskiej. Podopieczni trenera Marcina Domagały po dwóch bramkach Kamila Walkowa i jednej Romana Majchrzaka wygrali 3-2 z zespołem Sarmaty Dobra. Tymczasem zawodnicy Darzbora Szczecin we wtorek przegrali na wyjeździe 0-1 z zespołem Arkonii Szczecin. Wcześniej natomiast musieli uznać wyższość Iny Goleniów ulegając 1-2. Wówczas honorowego gola zdobył Drewek.

Drużyna Darzbora Szczecinek w trzynastu rozegranych spotkaniach uzbierała siedemnaście punktów, co daje im dziesiąte miejsce w 4-ligowej tabeli. Trzeba jednak dodać, że podopieczni trenera Karola Sadzika nieźle radzą sobie na wyjazdach, gdzie dwa razy wygrali, trzy zremisowali i dwukrotnie przegrali. Istotnym elementem jest również liczba straconych goli. Najbliższy rywal Dębu dał sobie strzelić zaledwie siedemnaście bramek, co jest najlepszym pod tym względem wynikiem w lidze.

Wszystkich kibiców Dębu zachęcamy do przyjścia na Stadion Miejski w Dębnie. To ostatnie spotkanie zespołu w rundzie jesiennej na swoim obiekcie. Początek pojedynku zaplanowano na godzinę 13:00.