Wypowiedź trenera po meczu z Czarnymi Witnica

Drużyna Dębu Dębno w sobotnim sparingu przegrała 1-3 z zespołem Czarnych Witnica. Tymczasem już teraz możecie przeczytać pomeczową wypowiedź trenera Gracjana Wierzbickiego.

Meczem z Czarnymi zakończyliśmy okres przygotowawczy. Dzisiejsze spotkanie miało dwa oblicza. W pierwszej połowie byliśmy zespołem dobrze zorganizowanym, zarówno w defensywie jak ofensywie, skutkiem czego wyszliśmy na prowadzenie - powiedział trener Gracjan Wierzbicki po zakończeniu spotkania.

- Mieliśmy jeszcze dwie sytuacje, dzięki którym mogliśmy podwyższyć rezultat. Druga połowa była dla mnie testem. Chciałem zobaczyć niektórych zawodników na różnych pozycjach i dać szansę młodym. Na pewno cieszy powrót do zdrowia Damiana Kuśnierczaka. Teraz już wszyscy z niecierpliwością czekamy na ligę - podsumował szkoleniowiec Dębu Dębno.

fot. Marek Pereć