Zwycięstwo juniorów w derbach!

Juniorzy Dębu Dębno w ostatniej kolejce pokonali drużynę Osadnika Myślibórz 7:2. Podopieczni trenera Łukasza Lewandowskiego byli w tym meczu zdecydowanie lepsi i pokazali dobry futbol.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Kacper Dolińczyk – Jakub Grądziel (Szymon Kołtuniak), Jakub Kurek, Marcin Jackowiak (Karol Sokalski), Jakub Wróbel (Mateusz Tomala) – Kamil Szczepaniak (Karol Gryciak), Bartosz Bielak, Przemysław Kowalski, Filip Niewiadomski (Kacper Wiarus) – Bartosz Potapiński, Kacper Panasiuk (Sebastian Wójcik).

Bramki w tym meczu zdobyli: Potapiński Bartosz (2), Wiarus Kacper (2), Bielak Bartosz, Niewiadomski Filip, Dolińczyk Kacper.

Warto zauważyć, że to już druga bramka naszego bramkarza Kacpra Dolińczyka w tej rundzie strzelona z rzutu karnego. W poprzednich dwóch meczach nasz zespół przegrał z Iskra Banie 3:1 i zremisował w Pełczycach z miejscowym Kłosem 2:2.