Dąb Dębno - Arkonia Szczecin (zapowiedź meczu)

W najbliższą sobotę 8 listopada 2014 roku drużyna Dębu Dębno w ramach 12. kolejki IV ligi zachodniopomorskiej zagra przed własną publicznością z zespołem Arkonii Szczecin. Wszystkich kibiców zapraszamy na stadion. Początek pojedynku zaplanowano na godzinę 14:00.

Tak jak wspomnieliśmy we wstępie, najbliższym przeciwnikiem Dębu Dębno będzie drużyna Arkonii Szczecin plasująca się w tabeli na siódmej pozycji. Szczecinianie w dwunastu dotąd rozegranych spotkaniach uzbierali osiemnaście punktów. Zespół prowadzony przez trenera Michała Zygonia zdołał strzelić 23 bramki, tracąc ich natomiast 17. Warto jednak dodać, że najbliższy przeciwnik Dębu ma na koncie o jeden mecz więcej niż reszta stawki.

Piłkarze Dębu Dębno nie mogą absolutnie lekceważyć Arkonii, o czym mogą świadczyć choćby ostatnie wyniki przez nich osiągane. Pod koniec października podopieczni trenera Michała Zygonia po bramce Pautera wygrali 1-0 z dotychczasowym liderem, Świtem Skolwin. To jednak nie koniec, ponieważ kilka dni wcześniej szczecinianie pokonali na wyjeździe 3-0 drużynę Iny Goleniów. Wówczas gole dla drużyny zdobywali Miksa, Praszczyk oraz Górski. Obecnie najskuteczniejszymi strzelcami Arkonii są Sebastian Prokopowicz oraz wspominany Tomasz Miksa - obaj zdobyli do tej pory po 5 goli.

Tymczasem zawodnicy Dębu zamierzają zrehabilitować się za ostatnią bolesną porażkę z Odrą Chojna. Podopieczni trenera Marcina Domagały przegrali 2-5, ale mimo to nadal okupują pozycję wicelidera tabeli. Biało-zieloni mają na koncie 20 punktów i na pewno zrobią wszystko, aby w sobotnie popołudnie dopisać sobie do dorobku kolejne 3 "oczka". Wszystkich kibiców Dębu zachęcamy do przyjścia na stadion, a początek starcia zaplanowano na godzinę 14:00.