Juniorzy zagrają z Hutnikiem

Przed drużyną juniorów Dębu Dębno kolejny szalenie ważny mecz w ramach rozgrywek I klasy juniorów. Podopieczni trenera Benedykta Psiuka w niedzielę zmierzą się bowiem przed własną publicznością z zespołem Hutnika Szczecin. Początek ligowego starcia zaplanowano na godzinę 12:00.

Juniorzy Dębu Dębno po ostatnim zwycięstwie wyjazdowym 1-0 z zespołem Kluczevii Stargard Szczeciński awansowali na dziewiąte miejsce w tabeli I klasy juniorów młodszych. Tym razem przed biało-zielonymi kolejny ważny pojedynek z drużyną Hutnika Szczecin, która podobnie jak Dąb, ma na koncie 6 punktów. Ewentualne zwycięstwo pozwoli dębnianom znacznie odskoczyć od dolnych rejonów tabeli.

Tak jak wspomnieliśmy we wstępie, zespół Dębu kilkanaście dni temu zdołał wygrać na wyjeździe 1-0 z Kluczevią Stargard Szczeciński, a zwycięskiego gola dla drużyny zdobył Nikodem Mazur. Tymczasem zawodnicy Hutnika w tym samym czasie ulegli 1-10 ekipie Błękitnych Stargard Szczeciński. Warto odnotować fakt, że oba zespoły mają zbliżony do siebie bilans bramkowy - Dąb strzelił 17 bramek przy czternastu Hutnika, stracił ich natomiast 54 przy pięćdziesięciu jeden szczecinian. W niedzielę możemy spodziewać się wyrównanego boju, dlatego już teraz wszystkich kibiców zapraszamy na stadion. Początek starcia o godzinie 12:00.