Pogrom Dębu z Arkonią Szczecin!

Drużyna Dębu Dębno w spotkaniu 12. kolejki IV ligi zachodniopomorskiej nie miała sobie równych wygrywając 4-0 z zespołem Arkonii Szczecin. Dwie bramki dla gospodarzy strzelił Damian Kuśnierczak, a po jednej dołożyli jeszcze Łukasz Dłubis oraz Kamil Walków.

Piłkarze Dębu Dębno prowadzeni przez trenera Marcina Domagały objęli prowadzenie tuż przed przerwą, kiedy to na listę strzelców wpisał się Łukasz Dłubis. W drugiej części biało-zieloni nadal dyktowali warunki gry dokumentując to trzema golami. W 64. minucie bramkę strzelił Kamil Walków, a pod koniec pojedynku dał o sobie znać wspominany we wstępie Damian Kuśnierczak.

DĄB DĘBNO 4-0 (1-0) ARKONIA SZCZECIN