Wicelider w przerwie zimowej!

Drużyna Dębu Dębno w sobotę rozegrała spotkanie 14. kolejki IV ligi zachodniopomorskiej, w którym wygrała 1-0 z zespołem Darzbora Szczecinek. Bohaterem gospodarzy został Damian Kuśnierczak, który zapewnił zwycięstwo już w 8. minucie spotkania. Dębnianie tym samym zapewnili sobie pozycję wicelidera rozgrywek na przerwę zimową.

Podopieczni trenera Marcina Domagały objęli prowadzenie w 8. minucie meczu, kiedy to Oskar Szczepanik z Wojciechem Wiśniewskim rozegrali piłkę w środkowej strefie boiska, ta trafiła do Kamila Walkowa, który dostrzegł Damiana Kuśnierczaka. Piłkarzowi Dębu nie pozostało więc nic innego jak pokonanie bramkarza Darzbora Szczecinek.

DĄB DĘBNO 1-0 (1-0) DARZBÓR SZCZECINEK